משרד הבטחון הפיץ אתמול (12.04.10) הכרזה חדשה על התאחדות בלתי מותרת. ההתאחדות שהוכרזה היא אגודת חליל אלרחמאן לבנות (khalil al rahman women society).

נוסף על ההכרזה על האגודה הנ"ל, הופץ גם צו תפיסה מטעם שר הבטחון כנגד רכוש, אשר נתפס ברשותו של אדם בשם מוראט סווינק והנו רכוש ההתאחדות קואליציית הצדקה בתורכיה (IHH), אשר הוכרזה ע"י משרד הבטחון במאי 2008 בשם "קרן הסיוע ההומניטארית בתורכיה.

לפני כשבוע (07.04.10) פורסם ע"י מרכז המידע למודיעין ולטרור של המל"מ (מרכז למורשת המודיעין) מאמר אודות משט ספינות אשר צפוי להתרחש במאי, ביוזמת ממשלת החמאס וארגונים פרו-פלשתיניים, אשר צפויים לשלוח ספינות ובהן ציוד רפואי, מתכות ומזון וכן פעילי זכויות אדם, במטרה להגיע לעזה תוך מחאה ומאבק בישראל, אם תימנע מהם הכניסה.

עפ"י המל"מ, ה-IHH, הנו ארגון פרו-פלשתיני בעל אוריינטציה מוסלמית, אשר ממלא תפקיד מרכזי במבצע ואף רכש ספינת ציוד וספינת נוסעים. באתר האינטרנט של ה-IHH ניתן לראות תמונות ודיווחים על רכישת הספינות ועל המשט הצפוי בחודש מאי. עפ"י אתר האינטרנט של הארגון, לארגון יש שם נוסף אשר אינו מופיע בהכרזה: Insani Yardim Vakfi.

פורסם 2010-04-13