בימים אלו נמשך בדאלאס, ארה"ב, משפטם של קרן האדמה הקדושה לרווחה ופיתוח (HLF) ובכיריה הנאשמים בעבירות מימון טרור, סיוע לארגוני טרור מוכרזים והלבנת הון. אתר האינטרנט של ארגון ללא מטרות רווח בשם NEFA Foundation, העוסק בריכוז והפצת מידע בנושאי טרור ומימון טרור, פרסם כי התביעה במשפט קרן האדמה הקדושה שחררה לפרסום עשרות ראיות מרכזיות במשפט המקשרות בין הנאשמים לארגון החמאס וארגונים מוכרזים נוספים.

אתר עמותת NEFA מקדיש למשפט קרן האדמה הקדושה עמוד מיוחד, בו מרוכזים כתב האישום, חומר רקע על הנאשמים וכן כל הראיות אשר פורסמו, לרבות צילומי המחאות, טפסי העברות בנקאיות, חומר תעמולה שהוחרם ע"י צה"ל, צילומי מחזיקי מפתחות של החמאס, פוסטרים של שאהידים ומסמכים של משרד המשפטים בישראל בהם מצולמות הכרזות על אגודות צדקה כמו למשל אגודות הצדקה בקלקיליה, בית לחם ושכם, אשר קיבלו תשלומים מקרן האדמה הקדושה לרווחה ופיתוח.

בין היתר, נטען בכתב האישום כי קרן האדמה הקדושה קיבלה מספר תשלומים בסכום כולל של עשרות אלפי דולרים מבכיר החמאס, מוסא אבו מרזוק, המשמש היום כסגן ראש הלשכה המדינית של החמאס, והעבירה אותם למפקדות החמאס בעזה דרך רשת של אגודות צדקה מקומיות, אשר הוכרזו בארץ כהתאחדויות בלתי מותרות. בין הראיות שהותרו לפרסום ונמצאות באתר, ניתן למצוא טפסי העברות בנקאיות מחשבונו הפרטי של אבו מרזוק ואשתו לחשבונה של קרן האדמה הקדושה, וכן ניתן למצוא תיעוד על העברות בנקאיות בסכומים של אלפי דולרים מקרן האדמה הקדושה לאגודות צדקה בקלקליה, שכם, חברון, בית לחם ועוד.

להלן מספר דוגמאות מתוך הראיות שפורסמו באתר:

לידיעות קודמות בנושא משפט קרן האדמה הקדושה לרווחה ופיתוח לחץ כאן

פורסם 2007-08-28